Jelentkezz tanfolyamunkra

Indulj el a magabiztos sofőrré válás útján!

Tanulj meg vezetni egy olyan autósiskolában, ahol elsődleges célunknak tartjuk, hogy tanulóink MAGABIZTOSAN és megfelelő gyakorlattal vágjanak neki a vizsgának és az utána következő vezetési időszaknak!

Kérjük kedves jelentkezőinket, amennyiben 24 órán belül nem válaszolunk. Úgy keressenek minket az alábbi elérhetőségeink bármelyikén:

Bajai László

Tanfolyam jelentkezés

Ha Veszprémben gondolkozol jogosítvány megszerzésén és olyan oktatóval szeretnél tanulni, aki mellett nem lesz minden vezetés előtt és közben egekben a pulzusod/vérnyomásod, akkor ne is keress tovább! Türelmes, mindenben segít, nem üvölti le a fejed, ha valamit nem jól csinálsz. Vele már az elejétől élvezni fogod a vezetést! És ami a legfontosabb, hogy mellette nem csak a forgalmi vizsgára fogsz felkészülni, hanem az utána következő önálló vezetésre!

Gelencsér Sándor

Sikeres tanuló

Igényelj támogatást

25.000 Ft állami támogatás.

Magyarország kormányának 55/2018. (III.23.) Korm. rendelete alapján a támogatás:

Az alábbi pontok prezentálják az igényléshez szükséges feltételeket, sikeres KRESZ vizsga esetén az a Magyar állampolgár:

Fontos, hogy az elektronikus formában történő ügyintézéshez ügyfélkapus regisztrációval kell rendelkezni.

Az igény benyújtása elektronikus formában IDE KATTINTVA elérhető.

Jogosítvány ajándékutalvány

Ajándékozz hasznos tudást!

Lepd meg szeretteidet
egy életreszóló ajándékkal!

Ma már szinte elengedhetetlen a mindennapos életben egy jogosítvány. Azoknak akik szeretnék meglepni szeretteiket valami igazán hasznos ajándékkal, létrehoztuk a Bajai Autósiskola jogosítvány ajándékutalványát.

*Tájékoztatjuk kedves érdeklődőinket, hogy az ajándékutalvány vissza nem váltható. Illetve vásárlástól számítva 6 hónapig érvényes.

Most van igazán idő a kresz tanfolyamra, kezdd el akár már ma.

Jelentkezz most ès tanulj otthonról!