Ismerd meg oktatóink!

Bajai László Autósiskola Veszprém

Ismerd meg Veszprém barátságos autósiskolájának oktatóit.

20+ ÉV tapasztalat

Bajai László

Nőként nagyon sok elrettentő példát hallani az autósiskolákról. Azonban Laci végig nagyon kedves és türelmes volt velem. Folyamatosan ellátott tanácsokkal és felhívta a figyelmem, mire érdemes jobban figyelni hogy magabiztosabban és jobban menjen a vezetés! 5* bátran ajánlom mindenkinek!

Somogyi Ivett

Sikeres tanuló

Hosszútávú elképzelések

Miért válassz minket?

Online KRESZ tanfolyam

Tanulj otthonod kényelméből vagy akár utazásaid közben, amikor csak gondolod. Szeretnénk egyszerűbb formában elérhetővé tenni a KRESZ tanulását.

Több mint 20 éves tapasztalat

Több éves oktatói tapasztalattal rendelkezünk. Így tanulóinknak a legjobbat nyújtjuk. Illetve folyamatosan naprakészen tartjuk, mi is ismereteinket.

Elégedett tanulók

Iskolánk minőségéjének meghatározásához, tanulóink elégedettségét vesszük alapul! Szerencsésnek vagyunk, hogy tanulóink rendkívül elégedettek Velünk.

Tényleg központban leszel

Nálunk nem a bevétel a fontos, illetve a “legyünk már túl az órán”… Kiemelten fontosnak tartjuk, hogy tanulóink tényleges tapasztalattal és tudással végezzenek.

Kedvező árak, részletfizetés

Jelentkezz most és legyen belőled magabiztos vezető.

Most van igazán idő a kresz tanfolyamra, kezdd el akár már ma.

Jelentkezz most ès tanulj otthonról!